8.7 C
Warszawa
niedziela, 25 września, 2022

Popularne maszynki do glazury

Musisz przeczytać

Jakie funkcje spełnia fuga?

Płytki cotto

Popularne maszynki do glazury

System poziomowania płytek

Obecnie na rynku jest dostępny szeroki wybór narzędzi, które są przeznaczone do cięcia glazury. Poniżej przedstawimy te najbardziej popularne, by ułatwić Ci podjęcie decyzji zakupowej.

Dedra Maszynka do glazury 1154 1200 mm

Maszynka ta składa się z solidnej, stabilnej podstawy zapobiegającej ślizganiu się i jednej prowadnicy oraz przesuwanego po niej ostrza. Budowa maszynki zapewnia skuteczne i dokładne cięcie oraz łamanie płytek. Istnieje możliwość wykonania cięcia pod dowolnym kątem. Niewątpliwie korzyścią jest to, że urządzenie ma dobrą cenę i jakość, co prawdopodobnie przekłada się na jego popularność.

Kaufmann maszyna do cięcia glazury TopLine 630mm stalowa 10.831.02

Jest to maszynka o porządnej, stalowej podstawie. Posiada amortyzowane blaty robocze, które posiadają gumowe nakładki ułatwiające cięcie. Posiada precyzyjny kątownik i system odniesień, mający na celu usprawnić dokonywany pomiar i cięcie w obydwu kierunkach. Wyższa cena urządzenia idzie w parze z jego jakością i trwałością. Doskonale nada się dla profesjonalistów, chcących pracować na wygodnym urządzeniu.

PROFESJONALNA PRZECINARKA DO GLAZURY LEGGERA 137 Battipav 61300E

Maszynka przeznaczona jest dla profesjonalnych glazurników i płytkarzy, przystosowana do cięcia prostego i po przekątnej. Zapewnia lekki, gładki posuw. Stabilna podstawa pozwala na komfortową pracę w stabilnych warunkach. Posiada wygodną linijkę do cięcia pod kątem 45 stopni, co ułatwia pracę. Na jej popularność bez wątpienia przekłada się wysoka jakość i dobra marka.

- Reklama -spot_img

Więcej artykułów

1 KOMENTARZ

Brak możliwości komentowania

- Reklama -spot_img

Ostatnio napisane